Toyota’dan Çılgın Bahar Kampanyası! 2021 Model Otomatik Corolla 189.900 TL’den Satışa Çıktı

Toyota, 2021 yılının ilk çeyreğine hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz günlerde başlayan kampanya ile hem Toyota Corolla hem de diğer Toyota modellerinde ciddi indirimler yapıldı. Toyota Corolla 1.5 Vision 181.250 TL’den, Toyota Corolla 1.5 Vision Multidrive S 189.900 TL’den satışa çıktı.

Döviz kurlarındaki gerileme sıfır ve ikinci el otomobil piyasasında etkisini göstermeye başladı. Geçtiğimiz aylarda ikinci el araç fiyatlarında yüzde 10-20 aralığında düşüşler görülmüştü. Döviz kurundaki düşüş uzun vadeli olacağının sinyalini verince sıfır otomobil fiyatlarında da güncellemeler yapılmaya başlandı.

En büyük hamle ise Toyota Türkiye’den geldi. Toyota Türkiye, 2021 model yılı bir çok araçta yüzde 10’un üzerinde indirime gitti. Üstelik 12 aya kadar 0 faiz oranıyla kredi desteği veriliyor. En dikkat çekici indirim ise Toyota Corolla’nın manuel vitesli 1.5 Vision ve otomatik vitesli 1.5 Vision Multidrive S versiyonlarında gerçekleşti.

Kampanyalı araçların stoklarla sınırlı olması, bayilere kısa sürede yoğun bir talep oluşmasına neden oldu. Toyota ise buna karşın tüm bayilerinin kampanya boyunca akşam 20.00 saatlerine kadar açık olacağını duyurdu.

Pazardaki durgunluğun sürmesi halinde diğer markaların da yıl içerisinde farklı kampanyalarla indirime gitmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.