Geylerin En Çok Tercih Ettiği 10 Araba Modeli

Bir otomobil satın alırken dikkate alınması gereken pek çok özellik vardır. Kişiliğinize ve tarzınıza uygun aracı seçmek için zorlu bir karar vermek gerekir. Kullanılan araç modeli, kişilik özelliklerini ve cinsel tercihleri yansıtıyor olabilir mi?

Eşcinsel otomobil tutkunlarına özel olarak hazırlanan Gay Car Boys isimli internet sitesi, bu soru ile yola çıktı ve geylerin en çok tercih ettiği 10 araba modelini sıraladı.

Listenin birinci sırasında Subaru Forester modeli SUV yer alıyor. İkinci sırada Range Rover, üçüncü sırada ise Mini bulunuyor. Listenin dördüncü sırasında yeni nesil elektrikli otomobil Tesla Model S yer alıyor. Yine bir SUV modeli olan VW Tiguan da beşinci sıradan listeye dahil oluyor. Bu beş araç modelini Ford Mustang, Kia Cerato, BMW M4, Mazda MX5 ve Jeep Wrangler takip ediyor.

  1. Subaru Forester
  2. Range Rover
  3. Mini
  4. Tesla Model S
  5. VW Tiguan
  6. Ford Mustang
  7. Kia Cerato
  8. BMW M4
  9. Mazda MX5
  10. Jeep Wrangler

Gay Car Boys internet sitesi kurucusu ve editörü Alan Zurvas, listenin kullanıcı oylarıyla oluşturulduğunu söylüyor. Bu açıklama, eleştirilerin odağı olmaktan kurtulmasına yardımcı olmadı.

Habere tıklamadan önce aracınızın bu listede olmamasını dilediniz değil mi? Bunun basit bir anket olduğunu unutmayın! Bu araçlardan birini kullanıyorsunuz diye gey olmadınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.